Open top menu

Malum yılbaşı kapıda, eminim ki sevgilisine, erkek kardeşine veya babasına yılbaşına özel hediye alıp onları bir nebze olsun mutlu etmek isteyen ama ne alacağı konusunda kararsız olan birçok bayan vardır.  
Erkeğe özel yılbaşı hediyeleri başlıklı bu yazımda sizinle güzel hediye  önerileri paylaşacağım. Çevrenizdekilere şunu alsam nasıl olur bunu alsam beğenir mi diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Evet haklısınız da insan her zaman en güzelini en özelini seçmek istiyor. Sevdiklerimize verdiğimiz değeri belki de bu şekilde dışarıya vurduğumuzu düşünüyoruzdur. Hediye seçmek genellikle zor, ikilemlerle dolu fakat bir o kadar da zevkli  bir  iştir. Tam işte bu aradığımı buldum derken bir bakarsınız tam karşınızda beni al diye size gülümseyen başka bir seçenek beliriverir karşınızda. İşte en zor anlardan birini yaşamak üzeresinizdir. Bende düşündüm ve erkeğe hediye konusunda yardıma ihtiyacı olan bayanlara yönelik  bu yazıyı  paylaşmak istedim. Size küçük de olsa bir yardım da bulunabilirsem ne mutlu bana.
Aslında kadınlar olarak eşimize, babamıza yahut erkek kardeşimize hediye alma konusunda zorlanmakta haklıyız. Çünkü hediye sektörü genel olarak kadınlar üzerine yoğunlaşmıştır. Erkekler için çok da fazla seçeneğe sahip değiliz doğrusu. Bizde az olanın arasında öz olanı seçmeye çalışıyoruz kadınlar olarak. Erkeklerin işe bize göre daha kolay dersek yanlış düşünmüş olmayız bence. Takı, çanta, kıyafet, bakım ürünü bunlardan sadece bir kaçı. Biraz da zevkli bir bay ise mükemmel seçimlerde bulunması kuşkusuz olacaktır.  Erkekler için hediye almakta zorlandığımız tek  özel gün yılbaşı değil aslında. Bu durum diğer tüm özel günleri de kapsamaktadır maalesef. Peki bayanlar olarak ne yapmalıyız?  En özel en güzel hediyeleri  nasıl seçmeliyiz? Bu sorular  çevresinde bizde sizinle fikirlerimizi paylaşmak istedik. Gelin erkeğe yılbaşı hediyesi ne alınır görelim

ERKEĞE ÖZEL YILBAŞI HEDİYELERİ


Kişiye Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Duvar Saatleri
Koskoca bir yılı arkanızda bırakırken güzel umutlarla, mutlulukla başlayacağınız yeni bir yılda zaman aşkınız ile aksın ister misiniz? Saate her baktığınızda hayatınızda yaptığınız doğru tercihleri görüp mutlu olmak bence güzel bir his olmalı. İşte fotoğraf ve mesaj baskılı saatler tam bu aradıklarımızı içinde barındıran bir hediye seçeneği. Erkek arkadaşınız veya eşiniz için güzel, romantik bir yılbaşı hediyesi olma yolunda aday.


Kişiye Özel Fotoğraf Basklı Çakmak
Çakmak kimi insanlar için basit bir araç kimi insanlar için ise çok özel bir hediye olabilecek farklı bir objedir. Bir de üzerinde çakmağı hediye edeceğiniz kişinin fotoğrafı varsa işte o anda insanların gözünde bir anda değerli bir armağan haline gelecektir. Hediye sahibinin çakmağı her kullanışında  sizi hatırlaması da işin başka bir keyifli kısmıdır. Hem cebinize hem kalplere hitap edebilecek bu minik ama değerli hediye  farklı bir tercih olarak göze çarpmakta. 
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...Sevgili İçin Fotoğraf Baskılı Yastık
Bu hediyeyi görünce aklıma hemen şu cümle gelir 'bir yastıkta kocayın'.  Eğer hayatınızda böyle bir hediyeyi  armağan edebileceğiniz bir erkek varsa bizce oldukça özgün ve esprili  bir tercih olacaktır. Böyle bir yastıkta uyumanın keyfini de yaşamak ayrı bir güzellik  hiç kuşkusuz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın.

Sevgiliye Özel Ellerimi Bırakma Yastıkları
Gören herkesi etkileyebilecek bir güce sahip oldukça anlamlı ve sürprizli bir hediye örneği. Hem görsel hem de altında barındırdığı anlamlar ile bir taşla iki kuş vurmak deyimini bizce karşılıyor. Beni bırakma, sonsuza kadar yanımda ol demek yerine bu hediyeyi vermek eşdeğer olacaktır mutlaka. Bu güzel ve özel hediye sevdiğiniz kişinin gözünde sizin değerinizi bir anda arttırmaya yetecektir. 
Sevgiliye Özel Fotoğraflı Yılbaşı Kupaları
Soğuk kış akşamlarında çayınızı kahvenizi sevgiyle yudumlamak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise tam da aradığınız hediye bu şirin ve aşk dolu kupalardır. Tabi ki sevdiğiniz kişi ile baş başa içtiğiniz bir bardak çayın yerini tutmaz belki ama o duyguyu yaşatmaya aday bir tercih olacaktır. Bu hediyeyi seçerek karşınızdaki kişinin yüzünde beliren mutluluğu görmek de tabi işin en keyifli kısmı.
Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kalp Puzzle
Puzzle hepimizin en sevdiği oyunlardan hobilerden biridir hiç kuşkusuz. Bizde fotoğraf baskılı puzzle fikrinin enteresan ve keyifli bir hediye olabileceğini düşündük. Sevdiğiniz kişinin her parçayı yerleştirirken mutlu sonra bir adım daha yaklaştığını görmek ve sonunda oluşan mutlu tabloyla karşılaşmak insanı mutlu etmeye yetecek güce sahiptir. Belki de bu hediyenin altında ona şöyle bir mesaj da verebilirsiniz : 'Aşk emek işidir, mutlu sona ulaşmak için doğru parçaları yerleştirmek gerekir.Kalpli Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar
Çikolata ile mutlu olmayan insan var mıdır ki? Bence bize verilmiş en büyük armağanlardan biridir çikolata. Bir de üzerinde sevdiklerimizin fotoğrafı varsa işte o zaman tadından yenmez. Bu lezzetli ve bir o kadar samimi hediyecikleri kalpli güzel bir kutuda toplamak da oldukça güzel bir fikir olmalı. Bu hediye ile kalpleri fethetmek oldukça kolay hele birde karşınızdaki kişi bir çikolata canavarı ise en doğru tercihtir kesinlikle. Yılbaşına bu hediye ile mutlu girip tüm seneyi mutlu geçirmek isterseniz düşünmeniz gereken tercihlerden biri olmaya can  atmaktadır.
Kişiye Özel Hazırlanan Sütlü Harf Çikolata
Bu da çikolatanın aşkla sevgiyle harfler aracılığı ile buluşmuş hali. Fotoğrafları değil de kelimelerin gücünü kullanmak isteyenler için bizce en doğru tercih. Hem ağzımız tatlansın hem adın ölümsüzleşsin diyenler bu hediyeyi kaçırmamalısınız. Tabi bu tatlı özel çikolataları yemeye kıyabilir misiniz orası size kalmış.
Sevgiliye Özel Fotoğraflı Takvim
Geçen zamanı durdurmak tabi ki imkansızdır. Ama bunu sevgiliniz için yapacağınız fotoğraflı takvim ile keyifli ve aşk dolu hale getirmek imkansız değil elbette ki. Her geçen güne mutlu anılarınızla uyanmak isterseniz bizce güzel bir seçim. Belki bu hediye size  zamanın ve sevdiklerinizin değerini de bir nebze olsa hatırlatmaya yetecektir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın.
Minik Kar Küreleri
Bu mini minnacık  kar küreli herkesi gülümsetmeye yetecek  küçük ama etkili hediye örneklerindendir. Hem ekonomik hem sevimli bu küreler sade ve samimi hediyeler arasında yerini almakta. Sevdiğiniz kişiye hitap edeceğini düşünüyorsanız bizce bu minikleri kaçırmamalısınız.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın.
Kişiye Özel Love Desenli Telefon Kılıfı
Telefon hayatımda en çok yere sahip olan araçlardan hiç kuşkusuz. Sevdiğiniz insana hediye edeceğiniz fotoğraf baskılı bu kılıflar ile gün boyu  aşkınız hep yanınızda olsun. Sade ve şık bu hediyeyi aklınızın bir ucunda bulundurmanızı tavsiye ederim.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın.
Çiftlere Özel Sonsuzluk Kupa Bardak
Sonsuzluk ne kadar da özel bir kelime. İçinde aşkı sevgiyi tutkuyu ve daha nicelerini barındırmakta. Sizde sevdiğiniz kişiyle gerçekten sonsuz bir aşk yaşamak istiyorsanız bu hediye en doğru tercihler arasında. Hem anlamlı hem etkileyici bu bardakları bizce kaçırmamalısınız.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın.
Erkek İçin Burçlara Özel Metal Çakmak
Burçlar kimi insanların hayatında önemli yere sahip kimisi için ise sadece birer simgedir. Bu hediyeyi alacağınız kişinin burçlara karşı bir ilgisi var ise onun için güzel bir hediyeye dönüşebilir. Çakmak sayesinde onu her an yanında taşıma lüksüne de sahip olur. Üzerinde bulunan doğum tarihide hediyeye ayrı bir anlam katmaktadır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın.
Kişiye Özel Ağaç Plaketler
Sevdiğiniz kişiye olan aşkımızı çoğu zaman onu adını bir yerlere yazarak ya da kazıyarak gösterme yolunu tercih ederiz. Bu hediyede de  tercihinizi ağaç plaketlere kazıyarak yapabilme imkanına sahipsiniz. Belki bu ağaç  sayede sevgilinize bir mesajda verebilirsin. Yazının yanında fotoğrafında bulunması onu daha özel bir hediyeye dönüştürmekte. Faklı bir hediye tercih etmek isteyenlerin bakması gerekenler arasında.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın.
Yılbaşı Gözlükleri
Erkek arkadaşınızla  gideceğiniz bir yılbaşı partisini oldukça keyifli hale getirebilecek olan bu esprili şirin gözlüklere bakmanızı tavsiye ederim. Gözlükler sayesinde çevrenizdeki insanların ilgisine de maruz kalacaksınızdır elbette ki. Bu eğlenceli tasarımlar onu ve sizi mutlu edebilecek güce sahip. 
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın.
Karanlıkta Parlayan Kamasutra Zarları
Yılbaşı denince akla gelen ilk şeylerden biri elbette ki kırmızı rengidir. Kırmızı demek tutku demektir. Size özel anlarınızda eşlik edebilecek o anları daha da keyifli hale getirebilecek olan bu minik hediye farklı bir seçim olabilir. Zarları atın ve gerisini şansınıza bırakın.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın.

0 yorum