Open top menu


El yapımı hediyeler ile sürprizler hazırlamayı oldukça etkileyici buluyoruz. Her sevgilinin emeğini vererek hazırladığı hediyeleri teşfik ediyoruz hediyemutfak olarak. Ama sürpriz dediğinde sıradan olmamalı bizce. Orijinal bulmadığımız hiçbir el yapımı sürprizi sizlerle paylaşmıyoruz. Bu sürprizde oldukça heyecan verici. Sevgilinize hazırlayabileceğiniz bir mektup ama ilk bakışta bir mektup olduğunun anlaşılması kolay değil. Evet el yapımı uçak aşk mektubundan bahsediyoruz. Sevgiliniz koltuğunda otururken kucağına doğru uçuracağınız bu uçağı şaşkınlıkla karşılayacak ve sizin onunla eğlendiğinizi sanacak. Ancak uçağı eline aldığında bakacak ki içinde kısa bir aşk mektubu var. Bayağı romantizm size göre değilse mektubunuzu böyle esprili ve yüz güldürecek bir şekilde iletebilirsiniz. Romantik olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Okulda yaptığınız uçakların hiç romantizmde işinize yarayacağını düşünür müydünüz. İşte o okul sıralarında yaptığınız uçakları artık bir o kadar değer verdiğiniz birini mutlu etmek için yapacaksınız. Sevgiliniz için yaptığınız bu el yapımı uçak mektup en değerli hatıralar arasında yerini alacak. El yapımı hediyenizi yapmak için nelere mi ihtiyacınız var. Yazdıracağınız görseli sizlerle aşağıda paylaştık. Orijinal boyutunda yazdırıp adımları takip etmeniz gerekecek. Görseli yazdırmak için bir yazıcınız yoksa dosyayı farklı kaydedip bir usb belleğe atın ve kırtasiyenin yolunu tutun. Dosyayı çıktı aldıysanız önce mektubunuzu yazmanızı öneririz. Sonradan mektup yazmanız zor olacaktır.

Sevgiliye el yapımı hediye fikri olarak bu yazımızı beğendiyseniz size önerebilceğimiz bir yazdırılabilir hediye daha var. El yapımı uğur böceği kinder sürpriz hediyesi

Yazdırmanız gereken görsel işte bu. Yapılışı da görselde açıkça gösterilmiş. Evet bu kolay el yapımı sürprizi yapmak eğlenceli değil mi :)

Sizlerde bu sürprizi yaptıysanız bizlerle @hediyemutfak  İnstagram hesabımızdan paylaşmanızı bekliyoruz. Bol sürprizli günler :)

0 yorum