Open top menu


Bazen tasarımcı ruhunuzla bir şeyler yaratmak istersiniz. Boyama kursuna katılmak için vaktiniz olmasa da bu arzunuzu evde ufak bir kaç çalışma yaparak yerine getirebilirsiniz. Porselen kalemlerinin yavaş yavaş raflarda görülmeye başladığı şu günlerde bardak tasarlamakta moda oldu. Üstelik bu hediye el yapımı olacağı için manevi değeri oldukça yüksek olacak. Arkadaşa yada sevgiliye el yapımı doğum günü hediyesi arayanlar için elle tutulur bir seçenek olacağını düşünüyorum. Hem yapması zevkli hemde hediyeyi alan kişiye kendini değerli hissettiriyor olması açısından güzel olacaktır. Bu hediyeyi yaparken bir sınırlama yok. Hayal gücünüz nereye götürürse ortaya çıkan işte o olacak. Yani bu fikri deneyen bütün takipçilerimizden bambaşka işler çıkacak ki bu da hediyenizi siz tekrar yapana dek bir eşi daha olmayacağını gösteriyor.

Porselen kalemini nereden bulurum diyorsanız internet üzerinden alabileceğiniz güvenilir sitelerden olan D&R 'ı önerebilirim. Bu sitede edding marka porselen kalem setleri mevcut. Kalemlerle birden fazla ürün çıkarabilirsiniz.Arkadaşlarınıza hediye tasarlayarak başladığınız bu işte ilerleyip belkide bir satış sayfası oluşturursunuz belli mi ?

Sizlere bu yazıyı yazarken keşfettiğim bir instagram sayfasından bahsetmek istiyorum. İnstagram sayfasının adı @alfaritmi ve çok güzel bardak tasarımları var. Görsellerde gördüğünüz bardak tasarımları kendilerine ait. Bu işi profesyonel olarak yapıyorlar fotoğraflardan da anlaşılacağı üzre. Tasarım konusunda kendilerinden ilham alabileceğinizi düşündüm. Yada ben tasarım konusuna hiç girişmeyeyim derseniz kendileri instagram sayfaları üzerinden sipariş almaktalar. Siz hayal ediyorsunuz onlar gerçekleştiriyor. Kimsede olmayan ve sizin isteğiniz üzerine hazırlanan tasarım bardaklar güzel bir doğum günü hediyesi olacaktır.

0 yorum