Open top menu


Düğün sezonu yaklaşırken hediye tavsiyelerimiz de sezona ayak uydurmaya başladı. En yakın arkadaşınız evleniyor ve siz yaklaşan doğum gününde ne hediye alsam diye düşünüyorsunuz. Evlilik hazırlığı içinde olan bir arkadaşınız varsa doğum gününde hediye alabileceğiniz güzel bir çeyiz  hediyesi onu havalara uçurabilir. Arkadaşınız evlilik telaşı içerisinde kendini kaptırmış bir haldeyken belki de doğum gününü bile unutmuş olabilir. Ancak biricik arkadaşınızı böyle bir günde mutlu etme görevi sizi bekliyor. Böyle günlerde gelin adaylarının bütün düşünceleri bu yöne empoze oluyor haliyle evini güzelleştirecek şeylerde haliyle ilgisini çekiyor. Arkadaşınız gerekli çeyiz eşyalarını tamamladıysa ekstra ufak dokunuşlarda sizden olsun. Evlenecek arkadaşa hediyeler yazımız doğum günü yaklaşan arkadaşıma ne alsam derdinden sizi kurtarıyor.
Pembe meraklısı arkadaşınız varsa eminiz bu önerdiğimiz hediyelerle havalara uçmaması elde değil. Yemeğe, tatlılara düşkün ve sunumlara önem veren arkadaşınızın arayıp bulamadığı ilginç fikirler yine bu yazımızda. Ayrıca ürünleri satın alabileceğiniz yerleride yine sizlerle paylaşıyoruz. Arkadaşınıza hediye seçerken bir ihtiyacını karşılamak üzere mi yoksa onu şımartacak bir hediye mi vermek istediğinize karar vermenizi öneririz. Bu aşamayı geçtikten sonra Sizlerle paylaştığımız bütün hediyeler yine evlilik hazırlığı içinde olan bir editörümüz tarafından seçilmiş son zamanların popüler ürünlerinden diyebiliriz. Evlenecek arkadaşın nedimesi olmak öyle klay iş değil. Onun gözünden kaçırdığı detayları sizin bulmanız gerekebilir. Gelin evine yakışacak ve beğenileri üstüne toplayacak bu hediyeyi verdiğinizde arkadaşınız tarafından kucaklanmaya hazır olun.

PEMBE MISIR PATLATMA MAKİNESİ

Evet bu sevimli mısır patlatma makinesi yeni evlenecek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak muhteşem değil mi? Arkadaşınızın mutfağı pembe ağırlıklı olsun olmasın bizce bu sevimli küçük ev aleti gönülleri fethetmeye hazır. Boyu yaklaşık 60 cm olan ve sandığınız gibi küçük değil. Arkadaşınızın mutfağınızda yerini alacak bu minnoş hediye sinema gecelerinde en büyük yardımcısı olacak. Kullanmadığı zamanlarda dahi mutfağın dekoruna kattığı retro hava sayesinde oldukça gerekli minnoş bir çeyiz hediyesi olduğunu düşünüyoruz.
Satın alabileceğiniz adres 


MUTFAK KURALLARI PANOSU

Evet gelin evi düzmek öyle kolay değil. Bir sürü detay var evi güzelleştiren. Evi güzelleştiren detaylardan biri de bu mutfak kuralları panosu olabilir. Güzel arkadaşınızın mutfağında yerini alacak bu pano bizce ufak ama etkili dokunuşlardan. Mutfağın kraliçelerinden ev ahalisine duyrulan bu kurallar çok güzel değil mi ?

IŞIKLI  KALP FOTOĞRAF PANOSU

Evlenen arkadaşın evine ilk defa giderken bir hediyeyle gitmek hoş bir davranış. Yeni evli arkadaşınızın eksiğini bulmakta biraz zor olsa gerek. Genel ev eşyaları çoktan alındıysa eve hava katacak ve manevi bir hediyeyle gitmek daha mantıklı. Manevi yönden duygu yüklü bir hediye oluşturmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.
SATIN ALMA VE BİLGİ İÇİN : 0507 876 8806 telefon yada whatsapp ile bizlere ulaşabilirsiniz


ÇİFTLERE ÖZEL ÇERÇEVE

Evlenecek arkadaşa en mutlu gününde yakaladığınız o güzel pozu böyle sunmaya ne dersiniz. Evlilik zamanı yaklaşmış yada yeni evlenmiş arkadaşa alınabilecek manevi değeri yüksek ve zarif bir hediye olacaktır.

PEMBE WAFFLE MAKİNESİ

Yine pembe bir hediye önerisi daha. Zamanında yediğiniz waffle ları şimdi de arkadaşınızın evinde arkadaşınızın elinden yeme vakti. Waffle çılgını bir arkadaşınız varsa ona bu doğum günü hediyesi olarak bu makineyi düşünebilirsiniz. Yakında evlenecek arkadaşınız çeyiz alışverişi olarak belki de aklına gelmeyen bu hediyeyi ona verdiğinizde yüzünde gülümsemeler yer edeceğine emin olabilirsiniz. 
Satın alabileceğiniz adres 

EVLENECEK ARKADAŞA ANI DEFTERİ HEDİYESİ

Evet evlenecek arkadaşınızın bir düğün albümü oluyor ne gerek var diyebilirsiniz . Bu albümü daha çok hazırlık aşamasında birlikte çekildiğiniz ve düğünde arkadaşınızla sizin olduğu fotoğrafları hatıra olarak saklayabileceği bir albüm olarak tavsiye ediyoruz. 
SATIN ALMA VE BİLGİ İÇİN : 0507 876 8806 telefon yada whatsapp ile bizlere ulaşabilirsiniz

DEKORATİF YASTIK

Kokoş bir arkadaşınız varsa bu doğum gününde böyle bir hediyeyle onu şaşırtabilirsiniz. Salonda dekorasyonu yaratıcı hale getirmek için yastıkları tercih edenlerdenseniz bu çok hoş bir seçim olacaktır.

DÜDÜKLÜ ÇAYDANLIK

Çaydanlık tercihini henüz belirlememiş arkadaşınıza tantitoninin çok sevilen bu pembe düdüklü çaydanlığını  hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Mutfağı için pembe dokunuşları seçen gelin adayına hediye edilebilecek çok minnoş bir hediye. Çay keyfimizi daha da keyiflendirecek bu pembe çaydanlık hediye edilecekler arasına alınabilir.
Satın alabileceğiniz adres

KANVAS TABLO

Evet arkadaş grubunuzdan biri daha evlendi. Sen de mi evlendin dediğiniz ve hala bu olayın şokunu atlatamadığınız bu zamanlarda bir de arkadaşınızın doğum günü gelir çatar. Hediyeniz de yeni evlenen arkadaşınızın en çok like alan fotoğrafı ile tasarlansa ne güzel olurdu değil mi ? En beğendiğimiz kanvas tablo modelini sizler için seçip sizi bu dertten kurtarmış bulunmaktayız. 

RETRO TELEFON

Aman tanrım pembe aşkına ! Evet sizinde pembe aşığı bir arkadaşınız elbette vardır. Bu arkadaşınız evleniyor mu ? Evet instagram'da bir bir çeyiz alışverişlerini paylaşan arkadaşınızın sayfası pembiş pembiş pek tabiki. Eminiz bu telefonu gördüğünde pembe sevdalısı arkadaşınız her kareden fotoğraflayarak mutluluğunu sizlere gösterecektir. 

ELLERİMİ BIRAKMA YASTIK SETİ

Yakın zamanlarda bir ömür beraber olmaya evet diyen arkadaşınıza doğum gününde ne hediye alsam diye düşünmeye pek de gerek kalmadı. Bu yastık seti en anlamlı doğum günü hediyelerinden biri olacaktır. Ellerimi bırakma ve sonsuza kadar benimle yaşlan sözünü hiçbir zaman unutturmayacak hemde öylesi tatlı bir tasarıma sahip bir hediye..
satın alabileceğiniz adres

DEKORATİF SÜSLÜ HARFLER
Dekorasyona meraklı bir gelinimiz varsa onu mutlu edecek bir doğum günü hediyesi de böyle orjinal olmalı. İsimlerinin baş harfleri ile süslü püslü yeni gelin evine, kimsede görmediği ve sıradan olmayan bir hediye hazırlatabilirsiniz. Harfleri nerede hazırlatabilirim derseniz hali hazırda satışını yapan bir yer öneriyoruz sizlere. instagram : @room8design


EVLİ ÇİFTLER İÇİN ANAHTARLIK

Belki de ev arkadaşınızdan ayrılıyor ve onu yeni evine yuvasına uğurluyorsunuz. Arkadaşınızla paylaştığınız anılar gözünüzün önünden geçip giderken ne kadar da şanslı olduğunuzu bir defa daha anladınız. Şimdi ise biraz buruk da olsa yakında evlenecek arkadaşınız için seviniyor her işine koşturuyorsunuz. Arkadaşınız evini düzmeye yeni yuvasını kurmaya başladıysa bir eksiği de sizin aklınızdan çıkmış ve halledilmiş olsun. Bu anahtarlıkları seveceğini düşünüyoruz...

satın alabileceğiniz adres

EVLENECEK ARKADAŞA NEVRESİM TAKIMI 

Çeyiz alışverişine ve nevresim takımına doymayan bir arkadaşınız varsa ona güzel bir nevresim takımı seçmeye buyrun... Eminiz renk renk ve model model nevresimlerden zarif bir model seçerek ağzını açık bırakacaksınız. Nevresim takımı hediye ederek çeyizindeki bir yükten onu kurtarmış olacaksınız. Hediye ararken kullanacağı işine yarayacağı bir şey alayım diyorsanız nevresim ideal bir seçim...

AŞK KOKAN BİR KAHVALTI TAKIMI

Kahvaltı takımı almayı düşünüyorsanız bu sıradan olmamalı değil mi? Aşk dolu bir çiftin kahvaltı sofrası da böyle romantik olur. Yine arkadaşınızın çeyiz yükünü hafifletecek sevimli bir hediye seçeneği. Evlenecek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak kullanışlı hediyelerden biri de kahvaltı setleri diye düşünüyoruz.

YENİ EVİ İÇİN KAPI SÜSÜ

Hiç kimsenin aklına gelmeyecek bir hediye arıyorsanız bu fikrimiz sayesinde pişti olmaktan kurtulabilirsiniz. Yeni evlenecek arkadaş için hediye sorunsalı da böylelikle çözülmüş oluyor. Çok zarif bir kapı süsü seçtik sizlere. Çiçeklere bayılan bir arkadaşınız varsa bu hediyeniz onun içini açacak ve evine daha bir bağlanacaktır.

VOSVOS AŞK ARABALARI

Arkadaşınız düğün arabasını pembe bir vosvos hayal ediyorsa ona böyle bir vosvos araba hediyesi verebilirsiniz. Evinde süs eşyası olarak güzel bir yer edinecek bu vosvoslar manevi bir hediye arayanlar için güzel seçim. Plakalarına istediğiniz yazıyı yazdırabilir hatta yaratıcılığınızı kullanarak işi esprili bir boyuta da getirebilirsiniz.
SATIN ALMA VE BİLGİ İÇİN : 0507 876 8806 telefon yada whatsapp ile bizlere ulaşabilirsiniz

SUNUMLARI İÇİN AMERİKAN SERVİS

Arkadaşınız sunum yapmayı ve ince detaylarla fark yaratmayı seviyorsa bu tarz amerikan servisler hoşuna gidecektir. İnsanın içini açacak sunumlar ile hayat daha çekilir. Evlenme arifesinde olan arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınabilir sorusuna iddialı bir seçenek


3D GECE LAMBASI

Evet böyle tasarım bir lambayı daha önce görmemiş olabilir ve bu fikri bizim gibi heyecanla karşılamış olabilirsiniz.Kişiye özel hazırlanan bu lambalar ile hoşlandığınız tasarımı yaptırıp evde tarzınızı konuşturablirsiniz. Evet bizim seçimimiz küçük prens oldu.
Satın almak için tıklayın...

EVLENECEK ARKADAŞA EVLİLİK YILDÖNÜMÜ TAKVİMİ

Arkadaşınızın evlilik yıldönümü tarihi belli olduysa ona hoş bir sürpriz yapmak için kalplerden oluşan bu tabloyu düşünebilirsiniz. Hoş ve ince düşünülmüş bir hediye olacağını düşünüyoruz. Evlendikten sonra salonunda güzel bir yer alacak olan bu tablo es geçilmemesi gereken hediye seçeneklerinden biri...
SATIN ALMA VE BİLGİ İÇİN : 0507 876 8806 telefon yada whatsapp ile bizlere ulaşabilirsiniz

0 yorum